Nasza OFERTA: Domki drewniane

Domki drewniane
Domki drewniane

[kliknij aby przejść do galerii]

Produkcja domków drewnianych całorocznych

Produkowane przez nasza firmę domki drewniane mają wymiar 3m x 6m. Posiadają poddasze użytkowe. Ściany zewnętrzne grubości 13 cm składają się z dwóch warstw boazerii sosnowej przedzielonych styropianem lub wełną mineralną. Podłoga z desek dębowych. Domek składa się z pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym, łazienki oraz poddasza, które można dowolnie zagospodarować na wiele sposobów. W pokoju dziennym znajduje się okno drewniane z roletą, szafa garderobiana.

Aneks kuchenny zabudowany, wyposażony w kuchenkę elektryczną i zlewozmywak. Łazienka wraz z WC wyposażona w umywalkę, prysznic oraz kompakt. Rozprowadzona instalacja wodna oraz kanalizacyjna umożliwia korzystanie ze wszystkich urządzeń po podłączeniu do instalacji zewnętrznych. Zainstalowano bojler elektryczny do podgrzewania wody.

W całym domku rozprowadzono instalację elektryczną (na zewnątrz wyprowadzono kabel, który wystarczy podłączyć do źródła zasilania). Na poddasze prowadzą niewielkie schody. Poddasze doświetlone dwoma oknami w szczytach pozostaje do zagospodarowania wg własnych potrzeb i pomysłów.

Istnieje możliwość połączenie dwóch modułów wspólnym dachem co daje łaczną powierzchnię parteru 36m2.

Transport na wskazaną działkę w odległości 20km - GRATIS!!!

Cena domku to 49 680 zł brutto. Taras zadaszony to koszt 9 720 zł brutto.

Poznaj naszą oferte:

Drzwi

Drzwi

Zajmuje się produkcją drzwi drewnianych: zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych. Produkcja ta odbywa się na indywidualne zamówienie.
Okna

Okna

Nasze wyroby gwarantują niezawodności użytkowania przez długie lata eksploatacji. W naszej ofercie znajdą Państwo okna skrzynkowe jak i nowoczesne okna jednoramowe.
Meble

Meble

Dzięki wysoko rozwiniętemu zapleczu produkcyjnemu, a w szczególności kadrze pracowniczej realizaujemy najbardziej wyszukane, indywidualne zamówienia klientów.
Domki

Domki

Zajmujemy się produkcją domków drewnianych całorocznych. Produkowane przez nasza firmę domki drewniane mają wymiar 3m x 6m. Posiadają poddasze użytkowe.